Hakkımızda

hakkımızda

KMP , 1988 yılında kurulmuş olup , bugün Avrupa’daki en büyük yazıcı sarf malzemeleri üreticileri arasındadir. , Almanya’da ise ilk Sıralarda yer almaktadır. KMP , Alman pazarında %60 ‘lık bir paya sahip olmakla beraber dünya çapında 20 ülkeye ihracat yapmaktadır. KMP bugün uluslararası alanda ; İngiltere , Çek Cumhuriyeti , İtalya , Fransa , Polonya , Romanya , Macaristan , Portekiz ve Güney Afrika olmak üzere 9 ülkede yabancı iştirakleri ile alanındaki uzmanlığını dünyanın hizmetine sunar. KMP dünya standartlarındaki çalışmaları ile her ülkenin yerel ihtiyaçlarına da hizmet vererek dünya çapında bir organizasyon kurmayı hedefler. KMP, son derece yüksek üretim kapasitesiyle pazarda öne çıkmaktadır. KMP, mürekkep kartuşları , toner kartuşları , mürekkep şeritleri , termal transfer şeritleri ve özel yazıcı kağıtlarının üretimini uzmanlıkla yürütmektedir.

KMP , son teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini garanti eden ve yasal düzenlemelere uygun tüketim ürünleri üretmeyi kendine hedef almış bir şirkettir. Böylece birçok alanda çeşitli kalite ödüllerine , sertifikalara ve başarılara sahip olmuştur. KMP, yüksek talepler için yüksek kaliteli marka ürünleri üretir. KMP , önde gelen boya ve pigment üreticileri ile yakın işbirliği içerisindedir. Regensburg üniversitesi ile teknik işbirliği vardır. KMP
uzmanlarla işbirliği yaparak kendi özel makinelerini geliştirir.

KMP ürünleri üstün teknolojiler kullanılarak yüksek kaliteli hammaddelerden üretilir ve bu ürünler için 3 yıl garanti verilir.
Kalite Taahhüdü & Politika & Garanti

     

     KMP ürünleri yazıcınıza MÜKEMMEL UYUMLULUKTADIR. KMP ürünleri yazıcınıza herhangi HASAR,ERKEN AŞINMA ve BOZULMAYA neden olmaz.KMP ürünleri herhangi bir şekilde yazıcınızda ki YASAL GARANTİYİ etkilemez. Beklentileri karşılamayan KMP ürünleri, doğru şartlarda DEĞİŞTİRME GARANTİSİNDEDİR. KMP toner ve mürekkep kartuşları 36 AY KALİTE GARANTİSİ ile tüketicilere sunulmaktadır.KMP ürettiği ürünlerde performans ve işlevsellik olarak orijinal ekipman üreticilerinin ürettiği ürünlerden daha iyi yada eşit kaliteye sahiptir. Önde gelen bilgisayar dergileri ve Warentest vakfı tarafından düzenli olarak yapılan bağımsız testler bunu kanıtlar.

     KMP, marka mutlak güvenilirliğini garanti etmek için, şirketin Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir. KMP ürünleri tavizsiz yüksek kalite standartları; DIN 33870, DIN 33.871-2, DIN 33.871-1 prosedürlerine uygun şekilde üretilmektedir. Nikel gibi insan sağlığı için tehlikeli malzemeler, cıva yada kobalt, KMP toner kartuşlarında kesinlikle kullanılmaz. Özellikle yeni nesil lazer yazıcılar için yüksek kaliteli kimyasal ve polyester toner kartuşları üretilmektedir.